Ebooky ke stažení

Stáhněte si svůj ebook zdarma, abyste se rozkoukali v kváskování, a když vás to chytne za srdíčko jako mě, jsou zde k dispozici další ebooky se zajímavými recepty, které nikde jinde neseženete… Blani

Ebook Vady kvasového chleba

Ebook Vám pomůže rozklíčovat vady kvasového chleba, jejich příčiny i řešení, text je doplněn fotografiemi.

Ebook Kváskování v kostce

Ebook je určen začínajícím kváskařům, kteří horko težko hledají na internetu ucelené a kompletní infomace o kvasu a kváskování obecně. Zde se dozvíte všechny základní informace.

Ebook Droždí nebo Kvas?

Praktický poradník každé pekařky. Znáte to, peču. Prostě peču a basta! Mám droždí? Mám kvas? Mám oboje anebo zrovna jen jedno. Chci Vám představit možnosti, které teď zrovna máte a jak je použít. V tomto ebooku jsem se zaměřila na základní pravidla a hlavně rozdíly při pečení s droždím nebo s kváskem, protože rozdíly ve způsobech kynutí a vůbec principu fungování obou surovin jsou velmi velké. Nabídnu také příklady 19 receptů a jejich srovnání ve verzi drožďové a kvasové. Fotografie a kvalitní zpracování jsou samozřejmostí.

Ebook Zbytkový kvas na plotně i v troubě

Už nemáte kde odložený kvásek skladovat a nechcete jej vyhodit, protože plýtvat jídlem se nemá? Jste na správné adrese, zde Vám ukážu, co všechno se dá s odloženým kvasem vykouzlit. Jistě budete překvapeni, kam všude se dá schovat nebo dokonce použít jako hlavní surovina. Tak do toho, vážení pekaři, připravte se na boom receptů! Ebook je plný barevných fotografií, každý recept obsahuje alespoň jednu. Celkový počet stránek je 41.

Ebook Nejoblíbenější kváskové chleby

Ebook „Nejoblíbenější kváskové chleby“ je soubor 24 receptů na kváskový chléb, předmluva pro úspěšné kváskování a závěrečná stránka věnovaná obměnám do chleba, hydrataci těsta atd. Ebook je nabitý recepty a fotografiemi všech chlebů. Doufám, že se stane stálicí ve vaší kuchyni a vytvoříte podle něj spoustu krásných chlebů.

Ebook Podzimní kváskování

Pro koho je tento ebook určen? Pro všechny, co rádi kváskují a chtějí si
vyzkoušet neotřelé a nové kombinace jak z kvasu určeného ke kvašení
pečiva, tak k využití v kuchyni. Je to souhrn všech podzimních
zajímavostí. Podzim je kouzelný v tom, že v září dozrává většina úrody,
sbírat plody lze i v říjnu a poté se už dají využít zavařeniny a hlavně je
pro mě podzim synonymem pro teplé přírodní barvy a netradiční
kořeněné kombinace pro zahřátí.

Ebook Sváteční kváskování

40 stran plných čtení a kváskových receptů rozdělených do období adventu, štědrého dne, období mezi svátky a silvestra – to je báječný a voňavý ebook Sváteční kváskování z dílny Srdce z kvásku nabitý nádhernou grafikou a originálními fotografiemi. Léty prověřené kváskové sváteční recepty, to nikde jinde nezískáte. Přeji vám příjemné pečení a voňavou domácnost.

Ebook Lievito Madre v praxi

Nyní máte před sebou kompletní informace o tuhém pšeničném kvasu Lievito madre. Jednoduše. Kompletně. V čistém designu. Ale abych nebyla tak strohá, tak vám povím, jak jsem se k němu vůbec dostala. Někde v síti jsem narazila na budoucí kamarádku Darinku a ona mi poslala své LM Zia Maria – 300 let starý kvas ze Sicílie. A ten mě postupně začal fascinovat, začala jsem se s ním učit zacházet. Byla jsem zvyklá na kvas žitný, který je ale úplně jiný a tak jsem sama začla hledat informace a zkoušet nové a nové postupy, prostě se z LM „vypéct“, protože co fungovalu u kvasu žitného, ne úplně fungovalo u kvasu tuhého pšeničného… 28 stran.

Ebook Bezlepkové kváskování

Na co se můžete těšit?

Co vás v ebooku čeká? Založení bezlepkové kvasu, údržba bezlepkového kvasu – krmení, omlazení kvasu, kdy se používá k pečení?, tipy a doporučení pro práci s BLP kvasem, celkem 23 stran.

Recepty:

 • základní kmínový bílý chléb
 • tmavý bochník
 • semínkový chléb
 • chléb do formy z čiroku a pohanky
 • toustový chléb s tang zhongem
 • pohankový zrníčkový chléb
 • bezlepkový chléb Moskva
 • bezlepkové makové kaiserky
 • bezlepkové lívance, wafle nebo palačinky

Pokud nemáte svůj bezlepkový kvas doma, můžete mi o něj napsat a mohu jej poslat po celé české republice, dělávám to tak často. Svůj kvas si vedu z bezlepkové směsi Schar mix bread B.

Sada ebooků v akci 4 + 2 zdarma

Výhodná nabídka se slevou 400 Kč v akci 4+2 zdarma! Je to jedinečná příležitost rozšířit si svou sbírku kuchařek o kváskovou bombu v podobě 6 tématických ebooků.

 • Zbytkový kvas na plotně i v troubě
 • Lievito Madre
 • Droždí nebo kvas?
 • Sváteční kváskování
 • Podzimní kváskování
 • Nejoblíbenější kváskové chleby

Původní cena balíčku je 1200 Kč, nyní za skvělých 800 Kč.


Recepty a inspirace na celý rok!